BAKIRLAR MÜHENDİSLİK

Tecrübeli Kadro & Profesyonel Hizmet

Yıllar boyu tüm aile fertlerinin inşaat sektöründe çalışmayı kendine meslek seçmiş bireyleri olarak,1986’dan beridir bilfiil özellikle konut inşası işlerini üstlenen kurucumuz Sosun BAKIR öncülüğünde; Teknik bilgi ve tecrübenin bir araya gelmesi ile kurulan BAKIRLAR MÜHENDİSLİK YAPI ELEKTRİK ailesi kamu ve özel sektörde yüzlerce konut teslim etmiştir.
Başta İzmir Ege Koop Evleri ve Çiğli Ataşehir Pelit I, II, III, IV Etapları ( 788 Konut ve Dükkânlar) , kamuda ise Celal Bayar Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesinin inşaat işleri olmak üzere birçok işe imza atmıştır.
Bizler için inşaat sektörü geri dönüşlerin ve hataların maliyetinin en ağır olduğu sektördür. Bu gerçekliğin verdiği farkındalık ile depreme dayanıklı, Mühendislik disiplinlerine göre konforlu ve ekonomik yapıları inşa etmek en büyük misyonumuzdur.

Gerçekleştirdiğimiz tüm işlerde birinci sınıf malzeme ve işçilik teminatımızdır. Başta Taahhüt işleri olmak üzere Yapı Sat işleri, Kat karşılığı Yapı Sat işleri, Götürü bedel işler olmak üzere piyasada uzman ekiplerimizce müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İnşaat işlerinin yanı sıra aynı zamanda; Güçlü bir Elektrik firması olarak  Alçak ve Yüksek Gerilim Elektrik İşlerinizin Projelendirmesi, Test–Ölçüm, devreye alma, taahhüt ve yenilenebilir enerji alanında GES işlerinizi Uzman Mühendis ve kadrolarımızla İlk günkü heyecan ve özveriyle yerine getirmekteyiz.
YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEYLE GELECEĞİ İNŞA EDİYORUZ

Bakırlar Mühendislik olarak hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermiyoruz.

Uzman Personel

+

Kaliteli Hizmet

+

Tamamlanmış Proje

+

Müşteri Memnuniyeti

%

~ Bizimle İletişime Geçin ~

Teklif Almak, İstek veya Şikayette Bulunmak İçin İletişime Geçin!

Her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bize telefon veya e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

    ×